2016

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2016 r.

Klasa IIIA (matematyczno-informatyczny, fizyka, geografia) mgr Małgorzata Błażewicz

1
Bochniak Martyna
2
Brudzisz Edyta Maria
3
Faliszek Jan
4
Figura Sebastian Antoni
5
Gazda Wojciech Jacek
6
Gębarowski Kamil Andrzej
7
Gondek Justyna Maria
8
Guzik Angelika Joanna
9
Haberek Hubert Grzegorz
10
Kamiński Marcin Karol
11
Karp Bogumił
12
Karp Joanna Jadwiga
13
Klesyk Bartłomiej Andrzej
14
Kozik Maria Jadwiga
15
Kuczała Katarzyna Joanna
16
Makowiec Marcin Andrzej
17
Michalec Paweł Przemysław
18
Michalik Sylwia Urszula
19
Mosoń Michał
20
Przepióra Aleksander Adam
21
Przybyłowicz Bartosz Mieczysław
22
Przybyłowicz Wojciech Władysław
23
Ryndak Szymon
24
Sendecki Mateusz
25
Socha Mateusz Jan
26
Szurek Bartosz Tadeusz
27
Takeuchi Sara Shoko
28
Trybus Anna Paulina
29
Turska Dominika Katarzyna
30
Wąsacz Adriana Paulina
31
Wędrychowicz Aleksandra Anna
32
Wędrychowicz Martyna Irena
33
Wilczkiewicz Bartłomiej Tomasz
34
Wszołek Karolina Angelika
35
Zimowski Filip Marian

Klasa IIIB (biologiczno-chemiczny, j. angielski, geografia) mgr Jolanta Szymczyk

1
Augustowska Justyna Helena
2
Bajorek Artur
3
Bąk Izabela Anna
4
Bochenek Igor Hubert
5
Bodak Barbara Maria
6
Brzeżańska Katarzyna
7
Cieśla Tomasz Kamil
8
Dykas Natalia
9
Dziki Konrad Marian
10
Gazda Aleksandra Natalia
11
Gazda Sylwia
12
Gucwa Anna
13
Jawor Joanna Natalia
14
Kamińska Izabela
15
Kiełtyka Laura Władysława
16
Kosiba Agnieszka Sylwia
17
Kuzak Adrianna Maria
18
Majsterek Adam Michał
19
Nowak Klaudia Karolina
20
Ryba Dominika Żaneta
21
Soczek Joanna Dominika
22
Solarz Karolina Anna
23
Stasiowski Marek Mariusz
24
Swołkowicz Justyna Ewa
25
Topczyj Alicja Małgorzata
26
Wal Magdalena Danuta
27
Wędrychowicz Mateusz Tomasz
28
Wójcik Jolanta Anna
29
Ziembikiewicz Magdalena
30
Zięba Klaudia Barbara

Klasa IIIB (humanistyczny, geografia) mgr Ewa Knybel

1
Benevento Dawid Krystian
2
Bochenek Karolina Magdalena
3
Dyda Błażej Andrzej
4
Gabańska Katarzyna Karolina
5
Garstka Ewelina Barbara
6
Kasprzak Urszula
7
Kaszowicz Hubert Piotr
8
Koszyk Magdalena Helena
9
Mitoraj Karolina
10
Olbrych Maria
11
Pociecha Anna Elżbieta
12
Potykanowicz Patryk Andrzej
13
Skawińska Magdalena Klaudia
14
Skwarczewska Joanna Katarzyna
15
Szwarc Karolina Agata
16
Trybus Aleksandra
17
Węgrecka Michalina Maria
18
Winogrodzka Adriana

Comments