2015

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2015 r.

A – profil informatyczno – matematyczny  wychowawca – mgr Robert Mleczko

1
Basista Bartosz
2
Borzęcki Konrad Stanisław
3
Czeluśniak Dawid Rafał
4
Czeluśniak Mariusz Paweł
5
Drożdż Mateusz
6
Dutka Natalia Anna
7
Dziki Kamil Bolesław
8
Faliszek Karolina Anna
9
Gruszka Sara
10
Gryboś Konrad Paweł
11
Hojdycz Margareta Zofia
12
Jarek Arkadiusz Błażej
13
Konsur Piotr Wojciech
14
Kopiec Marian Marek
15
Kozioł Karol Konrad
16
Krygowska Adriana Maria
17
Lipa Michał
18
Maniak Natalia Maria
19
Mazur Aleksandra Sylwia
20
Nosal Klaudia
21
Nowak Paulina Klaudia
22
Potempa Paweł Wojciech
23
Potoczny Aneta
24
Przepióra Artur
25
Puszkariow Robert Tadeusz
26
Rąpała Monika Sylwia
27
Reczek Wojciech Stanisław
28
Rewiś Karol Bolesław
29
Rotko Wiktor
30
Ryczek Damian
31
Samsonowicz Kamil Dawid
32
Stróżyk Kamil Mateusz
33
Szynal Paweł
34
Urbańczyk Michał Jan
35
Wójcik Mateusz Sebastian

B – profil biologiczno – chemiczny ( biologia - chemia)  wychowawca - mgr Agnieszka Zięba-Lipczyńska

1
Bohatkiewicz Aleksandra Krystyna
2
Brudnik Aleksandra Maria
3
Czeluśniak Paulina Maria
4
Drożdż Bernadeta Bożena
5
Dutka Manuela Helena
6
Dykas Magdalena Karolina
7
Firszt Paweł Jan
8
Gazda Maria Magdalena
9
Kaleta Paulina Barbara
10
Kamińska Kinga Paulina
11
Kosiba Anna Maria
12
Kozień Filip Jan
13
Leja Konrad Zbigniew
14
Łaskawski Grzegorz Adam
15
Marszałek Arkadiusz Konrad
16
Maślanka Justyna Iwona
17
Materliński Maciej Łukasz
18
Mikus Ewa
19
Mrozowska Barbara Ewa
20
Nigbor Angelika Anna
21
Piekarz Karolina Maria
22
Piś Angelina Alicja
23
Rogowska Karolina Wiktoria
24
Róg Anna Maria
25
Rząca Katarzyna Maria
26
Sikora Paulina Maria
27
Szurek Aleksandra Magdalena
28
Świerzowski Przemysław Stanisław
29
Trojanowicz Sara Wiktoria
30
Wąsowska Kornelia
31
Wszołek Anna
32
Wszołek Joanna Magdalena

C – profil humanistyczny ( język polski – historia)  wychowawca - mgr Monika Kowalska-Orlewska

1
Bąk Monika Katarzyna
2
Cieśla Anna Mirosława
3
Figura Klaudia
4
Firszt Sara
5
Hołda Karolina Anna
6
Jeleń Aleksandra Edyta
7
Mruk Lidia Irena
8
Myśliwiec Katarzyna
9
Niemczyk Ada Zofia
10
Olchawa Jakub Jan
11
Piątek Martyna Jolanta
12
Piwowar Beata Natalia
13
Setlik Ilona Natalia
14
Słopnicka Kinga Ewa
15
Wójcik Dajana Maria

Comments