2014

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2014 r.

A1 – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka- informatyka)  wychowawca - mgr Adam Niziołek

  1. Alibożek Klaudia

  2. Bartnicki Łukasz

  3. Czuchta Jolanta

  4. Dranka Weronika

  5. Dybaś Wioleta

  6. Fertykowski Mateusz

  7. Figura Gabriela

  8. Filipiak Weronika

  9. Firek Robert

  10. Klesyk Lidia

  11. Kmak Kinga

  12. Kozłecki Zdzisław

  13. Kukuła Miłosz

  14. Lech Maria

  15. Liana Anna

  16. Makowiec Piotr

  17. Michalik Marcin

  18. Piecuch Łukasz

  19. Pyzik Kinga

  20. Róż Natalia

  21. Skwira Karolina

  22. Tabiś Robert

  23. Tumidajewicz Elżbieta

  24. Wędrychowicz Marcin

  25. Wójcikiewicz Patryk

  26. Zając Bartłomiej

  27. Zieliński Oskar

A 2 – Grupa I – profil matematyczno – fizyczny ( matematyka – fizyka z astronomią)  wychowawca - mgr Anna Juruś

  1. Bartusik Celina

  2. Buliński Dawid

  3. Czech Patryk

  4. Janiga Radosław

  5. Musiał Angela

  6. Nowak Sara

  7. Solarz Wiktor

  8. Solecki Ryszard

  9. Świerz Maciej


A 2 – Grupa II– profil geograficzno – informatyczny (geografia - informatyka)  wychowawca - mgr Anna Juruś

  1. Bąk Krystian

  2. Bogdan Kamil

  3. Data Aleksandra

  4. Firszt Anna

  5. Lenard Aneta

  6. Liana Przemysław

  7. Przepióra Joanna

  8. Przybyłowicz Natalia

  9. Pyrek Łukasz

  10. Rąpała Anna

  11. Róż Mateusz

  12. Ryba Patrycja

  13. Tabor Maciej

  14. Wałęga Mariola

  15. Zieliński Damian

B – profil biologiczno – chemiczny ( biologia - chemia)  wychowawca - mgr Jadwiga Kuzak

  1. Ambrożewicz Ola

  2. Biernacka Agata

  3. Cudek Kinga

  4. Cynk Jakub

  5. Data Monika

  6. Dudka Adriana

  7. Galas Ewelina

  8. Grzesiak Wojciech

  9. Guzik Kamil

  10. Karp Anita

  11. Kloc Anna

  12. Kozieł Gabriela

  13. Lenard Magdalena

  14. Liana Jakub

  15. Łaskawska Anna

  16. Łaskawska Ewelina

  17. Machowska Aleksandra

  18. Maciejowski Adam

  19. Mosoń Karolina

  20. Przybylska Natalia

  21. Roman Karolina

  22. Roman Paulina

  23. Róż Urszula

  24. Sendecka Aleksandra

  25. Sendecka Sabina

  26. Serwońska Anna

  27. Setlak Paweł

  28. Seweryn Monika

  29. Szary Justyna

  30. Topczyj Anna

  31. Trzaskoś Magdalena

  32. Tumidajewicz Daniela

  33. Wąsowska Gabriela

  34. Wszołek Dominika

C – profil humanistyczny ( język polski – historia)  wychowawca - mgr Dorota Malik

  1. Bajorek Natalia

  2. Barzyk Angelika

  3. Bąk Justyna

  4. Bąk Paweł

  5. Firszt Paulina

  6. Gerhardt Sara

  7. Kijek Tomasz

  8. Kuciakowska Eliza

  9. Lizak Klaudia

  10. Lubaś Magdalena

  11. Malik Szymon

  12. Mruk Adrian

  13. Niemczyk Piotr

  14. Niemiec Agnieszka

  15. Nigbor Łukasz

  16. Polak Maciej

  17. Rybczyk Felicja

  18. Schindler Magdalena

  19. Sitek Joanna

  20. Słota Klaudia

  21. Szkaradek Katarzyna

  22. Urzędowska Dorota

  23. Wantuch Justyna

  24. Więcek Maciej

  25. Wirchniańska Maria

  26. Woźniak Weronika

  27. Wujcik Joanna

Comments