2013

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2013 r.

A – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka- informatyka)  wychowawca - mgr Halina Kucharska

  1. Bąk Małgorzata

  2. Białoń Sebastian

  3. Bohatkiewicz Wojciech

  4. Chlost Michał

  5. Cieniek Piotr

  6. Damicz Mirosław

  7. Fejklowicz Jakub

  8. Gazda Damian

  9. Gazda Zofia

  10. Gorzkowicz Dominika

  11. Grądalska Weronika

  12. Jodłowski Dariusz

  13. Karp Magdalena

  14. Kiełtyka Kamil

  15. Kiełtyka Krzysztof

  16. Kostrzewa Tomasz

  17. Kułach Anna

  18. Kurtycz Sandra

  19. Lenard Joanna

  20. Liana Wojciech

  21. Majewski Grzegorz

  22. Mikos Tomasz

  23. Mikrut Piotr

  24. Mruk Tomasz

  25. Pawlik Dominik

  26. Pierz Sławomir

  27. Pruchniewicz Gabriela

  28. Przepióra Patrycja

  29. Roman Michał

  30. Stężowska Paulina

  31. Szewczyk Ewelina

  32. Tarsa Mateusz

  33. Tumidajewicz Mateusz

  34. Zięba Karolina

B – profil biologiczno – chemiczny ( biologia - chemia)  wychowawca - mgr Teresa Wszołek

  1. Bajorek Dominik

  2. Bajorek Jolanta

  3. Bara Anna

  4. Bartuś Anna

  5. Bąk Justyna

  6. Dubiel Giulia

  7. Dziuban Agnieszka

  8. Faliszek Maria

  9. Firszt Marcin

  10. Gazda Joanna

  11. Gubała Arkadiusz

  12. Guzik Jolanta

  13. Kamińska Julia

  14. Leśniak Aleksandra

  15. Liana Karolina

  16. Makowiec Izabela

  17. Maślanka Paulina

  18. Mężyk Miłosz

  19. Michalec Adrian

  20. Olszewska Kinga

  21. Papużyńska Paulina

  22. Ruwińska Karolina

  23. Stanula Tomasz

  24. Wanat Tomasz

  25. Wierzbicka Anna

  26. Wszołek Kamil

  27. Zaprzałka Lidia

C – profil humanistyczny ( język polski – historia)  wychowawca - mgr Anna Winnicka

  1. Baniak Aneta

  2. Bartyzel Aneta

  3. Cieniawa Justyna

  4. Cudek Dominik

  5. Dublewicz Bianka

  6. Dublewicz Diana

  7. Gubernat Kornelia

  8. Guzik Angelina

  9. Hycnar Wojciech

  10. Kamiński Przemysław

  11. Karp Martyna

  12. Kawa Daniel

  13. Kawa Mateusz

  14. Kiełtyka Kinga

  15. Knybel Aleksandra

  16. Kosiba Karolina

  17. Kutrzuba Marcin

  18. Lubaś Aleksandra

  19. Łysak Katarzyna

  20. Mazur Katarzyna

  21. Miarecka Agnieszka

  22. Michalik Natalia

  23. Opiekun Grzegorz

  24. Pabis Patrycja

  25. Przybyło Monika

  26. Sikora Klara

  27. Skoczylas Agnieszka

  28. Smoła Sebastian

  29. Topczyj Aleksander

  30. Trybek Urszula

  31. Winogrodzka Edyta

D – profil geograficzno – informatyczny (geografia – informatyka)  wychowawca - mgr Renata Lignar

  1. Bartusik Gabriela

  2. Bąk Kamila

  3. Bochenek Łukasz

  4. Czeluśniak Tomasz

  5. Druciak Justyna

  6. Eustachiewicz Sylwia

  7. Gąsior Wojciech

  8. Haberek Wojciech

  9. Hycnar Wiktor

  10. Jamro Anna

  11. Jurczak Karolina

  12. Kamiński Wojciech

  13. Kmiecik Adam

  14. Kmiecik Jarosław

  15. Kosiba Kamila

  16. Kozioł Jakub

  17. Kozioł Konrad

  18. Lach Przemysław

  19. Lenard Mariusz

  20. Leszczyński Paweł

  21. Liana Paulina

  22. Lignar Angelika

  23. Mierzwa Dawid

  24. Mierzwa Grzegorz

  25. Prus Klaudia

  26. Sowińska Sylwia

  27. Wszołek Dorota

  28. Zawiliński Bartłomiej

  29. Zielińska Gabriela

Comments