2012

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2012 r.

A – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka- informatyka) wychowawca - mgr Małgorzata Błażewicz

  1. Bajorek Paweł

  2. Cenkier Oskar

  3. Czermiński Jakub

  4. Czyżkiewicz Ewelina

  5. Drożdż Łukasz

  6. Grabowski Mateusz

  7. Gurbisz Szymon

  8. Juruś Sylwia

  9. Karp Wojciech

  10. Kiełtyka Kornelia

  11. Konsur Agnieszka

  12. Konsur Izabela

  13. Kosiba Izabela

  14. Kosiba Mateusz

  15. Kosiński Marcin

  16. Kuś Joanna

  17. Libront Krzysztof

  18. Majda Dominik

  19. Mączka Marlena

  20. Michalik Patrycja

  21. Pabis-Tavares Dajana

  22. Pabisz Arkadiusz

  23. Paszyńska Izabela

  24. Pater Wojciech

  25. Pilch Tomasz

  26. Pisula Grzegorz

  27. Przepióra Grzegorz

  28. Przybyłowicz Szymon

  29. Rutana Angelina

  30. Sekuła Dawid

  31. Trzeciak Piotr

  32. Więcław Karolina

  33. Zięba Artur

B– profil biologiczno – chemiczny (biologia-chemia)  wychowawca - mgr Jolanta Szymczyk

  1. Bajorek Aleksandra

  2. Chrostowska Maria

  3. Guzik Paulina

  4. Kasowicz Jakub

  5. Kiełtyka Kacper

  6. Lech Szymon

  7. Lisek Klaudia

  8. Michalik Anna

  9. Mucha Aneta

  10. Padewska Krystyna

  11. Przybyło Katarzyna

  12. Rutana Piotr

  13. Ryba Ewelina

  14. Ryndak Jolanta

  15. Samborski Wojciech

  16. Szary Renata

  17. Święs Aneta

  18. Urzędowska Elżbieta

  19. Wajda Kamil

  20. Wantuch Ewelina


C – profil humanistyczny ( język polski- historia)  wychowawca - mgr Grażyna Dranka

  1. Augustowska Angelika

  2. Bochenek Mariola

  3. Borula Michalina

  4. Ciombor Anna

  5. Dybaś Ewelina

  6. Gawlak Małgorzata

  7. Gazda Agata

  8. Gołębiowska Anna

  9. Jamro Mateusz

  10. Jurczak Dominika

  11. Juruś Justyna

  12. Kędzior Katarzyna

  13. Kleszyk Kamil

  14. Kosiba Angelika

  15. Kosińska Grażyna

  16. Łaskawski Jan

  17. Nigborowicz Natalia

  18. Pintal Aleksandra

  19. Rybczyk Przemysław

  20. Setlik Katarzyna

  21. Szarłowicz Paulina

  22. Zabawa Mateusz

D – profil informatyczny ( informatyka – geografia)  wychowawca - mgr Anna Szurek

  1. Bąk Marcin

  2. Biernacka Monika

  3. Fornek Bartosz

  4. Gondek Paulina

  5. Grzesiak Łukasz

  6. Hycnar Arkadiusz

  7. Jamro Szymon

  8. Jasiński Rafał

  9. Kosiba Anna

  10. Kosiba Ewelina

  11. Krygowski Seweryn

  12. Leszkiewicz Katarzyna

  13. Leśniak Kamil

  14. Michalec Karolina

  15. Ryznar Urszula

  16. Sitek Krzysztof

  17. Skwira Marcin

  18. Stępkowicz Edyta

  19. Stężowski Mateusz

  20. Swołkowicz Mateusz

  21. Szylak Martyna

  22. Wędrychowicz Michał

  23. Wierzbicki Maciej

Comments