2011

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2011 r.

A – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka- informatyka)  wychowawca - mgr Robert Mleczko

  1. Albrechtowicz Paweł

  2. Augustyn Katarzyna

  3. Błażewicz Magdalena

  4. Bochenek Klaudia

  5. Bohatkiewicz Mirosław

  6. Czermińska Anna

  7. Czyżykiewicz Ewa

  8. Dudek Tomasz

  9. Fejklowicz Joanna

  10. Gazda Paweł

  11. Gębarowski Marcin

  12. Gubernat Klaudia

  13. Hapon Krzysztof

  14. Karp Paulina

  15. Kędzior Przemysław

  16. Macior Małgorzata

  17. Matjas Maciej

  18. Michalec Agata

  19. Pierz Agnieszka

  20. Przepióra Alicja

  21. Przepióra Małgorzata

  22. Pyzik Karolina

  23. Rafa Szymon

  24. Roman Dawid

  25. Ruwiński Mateusz

  26. Sekuła Krzysztof

  27. Seweryn Tomasz

  28. Stróżyk Justyna

  29. Szarłowicz Karolina

  30. Szarłowicz Michał

  31. Szczerba Daniel

  32. Tajak Joanna

  33. Trzeciak Krzysztof

  34. Wszołek Ewa

B – profil biologiczno – chemiczny ( biologia - chemia)  wychowawca - mgr Sylwia Słota – Kordek

  1. Bania Agnieszka

  2. Bąk Angelika

  3. Biedroń Andrzej

  4. Bielamowicz Piotr

  5. Jagielska Ewa

  6. Job Katarzyna

  7. Karaś Iwona

  8. Klocek Anna

  9. Lenard Magdalena

  10. Lewek Monika

  11. Majewska Paulina

  12. Mazur Gabriela

  13. Mączka Martyna

  14. Mitoraj Agnieszka

  15. Mruk Aleksandra

  16. Piotrowska Olga

  17. Przepióra Arkadiusz

  18. Ryba Dorota

  19. Rząca Sabina

  20. Słowik Grzegorz

  21. Słowik Marcin

  22. Soczek Magdalena

  23. Sowa Małgorzata

  24. Szetela Karolina

  25. Szetela Paulina

  26. Świerzowska Dominika

  27. Tarsa Karolina

  28. Wszołek Kinga

  29. Zawadowicz Marcin

C – profil humanistyczny ( język polski – historia)  wychowawca - mgr Monika Kowalska – Orlewska

  1. Alibożek Gabriela

  2. Augustowska Agnieszka

  3. Bąk Magdalena

  4. Bodziarczyk Sylwia

  5. Czech Edyta

  6. Dusza Elżbieta

  7. Dyda Konrad

  8. Firszt Olga

  9. Gryga Izabela

  10. Guzik Grzegorz

  11. Jurczak Weronika

  12. Koperniak Dorota

  13. Krygowska Natalia

  14. Oleszkowicz Magdalena

  15. Padewska Eliza

  16. Pilch Katarzyna

  17. Piotrowska Małgorzata

  18. Przybyło Dawid

  19. Sendecka Magdalena

  20. Sendecki Rafał

  21. Słota Patrycja

  22. Stępek Klaudia

  23. Tokarski Kamil

  24. Trzeciak Joanna

  25. Wąsik Dawid

  26. Wysocka Natalia

  27. Zabawa Kinga

  28. Załęska Magdalena

  29. Zborowska Joanna

D – profil informatyczny ( informatyka - geografia)  wychowawca - mgr Piotr Matys

  1. Bochenek Iwona

  2. Chmaj Dariusz

  3. Czech Kamil

  4. Dawiec Jakub

  5. Godfryd Maria

  6. Godfryd Angelika

  7. Gryga Karolina

  8. Guzik Agnieszka

  9. Janicki Mateusz

  10. Kiełtyka Beata

  11. Knapik Rafał

  12. Koralewski Konrad

  13. Korbelak Ilona

  14. Kuliński Maciej

  15. Lach Katarzyna

  16. Mikrut Łukasz

  17. Papciak Marzena

  18. Potok Justyna

  19. Róg Dariusz

  20. Rutana Krzysztof

  21. Ryndak Angelika

  22. Stępkowicz Arkadiusz

  23. Szyndak Tomasz

  24. Trzaskoś Paweł

  25. Wilczkiewicz Wojciech

  26. Wójcik Adrian

  27. Wójcikiewicz Bartosz

  28. Wszołek Marek

  29. Zabawa Justyna

  30. Zabielski Tomasz

Comments