2010

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2010 r.

A – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka- informatyka)  wychowawca - mgr Anna Juruś

  1. Bajorek Karol

  2. Bystrowicz Krystian

  3. Fiega Karol

  4. Figura Mateusz

  5. Gryga Michał

  6. Gurbisz Beata

  7. Karp Katarzyna

  8. Karp Natalia

  9. Kasprzyk Krzysztof

  10. Kosiba Piotr

  11. Kozioł Marek

  12. Lendzio Justyna

  13. Liana Bartłomiej

  14. Lignar Patryk

  15. Makuła Hubert

  16. Michalik Weronika

  17. Mikołajczyk Adrian

  18. Olbrych Alicja

  19. Pancerz Michał

  20. Piotrowski Krzysztof

  21. Płaczek Dominika

  22. Przepióra Piotr

  23. Rafa Dominik

  24. Ryznar Tomasz

  25. Sekuła Adrian

  26. Sendecki Dariusz

  27. Szarłowicz Jakub

  28. Tajak Mateusz

  29. Trzeciak Anna

  30. Tubek Tomasz

  31. Woźniak Grzegorz

  32. Wszołek Łukasz

  33. Wszołek Szymon

  34. Zieliński Bartłomiej

B- profil biologiczno – chemiczny ( biologia – chemia)  wychowawca – mgr Jadwiga Kuzak

  1. Brudzisz Barbara

  2. Brudzisz Monika

  3. Eustachiewicz Marek

  4. Fido Monika

  5. Gazda Ewelina

  6. Gazda Monika

  7. Gębarowska Lidia

  8. Jakubowski Damian

  9. Janicka Klaudia

  10. Karp Anna

  11. Klesyk Magdalena

  12. Kosińska Żaneta

  13. Kozień Angelika

  14. Laskoś Magdalena

  15. Lechwar Paweł

  16. Leszkiewicz Justyna

  17. Liana Joanna

  18. Łaskawski Arkadiusz

  19. Machowska Katarzyna

  20. Matuszyk Bogumiła

  21. Mika Magdalena

  22. Mruk Natalia

  23. Piecuch Małgorzata

  24. Rewiś Edyta

  25. Ryczek Magdalena

  26. Szary Katarzyna

  27. Topczyj Wiktor

  28. Trzaskoś Klaudyna

  29. Tumidajewicz Paulina

  30. Urban Daniel

  31. Wadach Dominika

C – profil humanistyczny ( j. polski – historia)  wychowawca – mgr Jolanta Szymczyk

  1. Bacia Joanna

  2. Bochenek Jarosław

  3. Dawiec Anna

  4. Filus Natalia

  5. Gadowska Anna

  6. Galas Paulina

  7. Hołda Mateusz

  8. Jamro Ewa

  9. Janowski Paweł

  10. Karp Agnieszka

  11. Konieczkowska Monika

  12. Kość Magdalena

  13. Król Anna

  14. Leja Paulina

  15. Leszega Laura

  16. Magiera Maciej

  17. Mitoraj Joanna

  18. Noga Justyna

  19. Papciak Katarzyna

  20. Pikusa Klaudia

  21. Podobińska Aleksandra

  22. Przepióra Anna

  23. Rybczyk Urszula

  24. Ryznar Justyna

  25. Ryznar Paulina

  26. Sawicka Katarzyna

  27. Słowik Agnieszka

  28. Stańczewska Greta

  29. Szpyrka Dawid

  30. Urbanik Aneta

  31. Winogrodzka Dominika

  32. Zawiła Joanna

D – profil informatyczny (geografia - informatyka) wychowawca – mgr Krzysztof Rogowski

  1. Bąk Mateusz

  2. Bochenek Mateusz

  3. Bochenek Przemysław

  4. Dyląg Justyna

  5. Firlit Klaudia

  6. Firszt Damian

  7. Foryś Marek

  8. Gąsior Konrad

  9. Jodłowski Piotr

  10. Kiełtyka Monika

  11. Kozień Paulina

  12. Król Piotr

  13. Libront Jakub

  14. Morga Monika

  15. Nigborowicz Dominik

  16. Opaliński Bernard

  17. Paszyński Arkadiusz

  18. Przybyłowicz Karol

  19. Rąpała Dawid

  20. Reczek Dariusz

  21. Rzepka Katarzyna

  22. Sendecka Klaudia

  23. Setlak Klaudia

  24. Słowik Gerard

  25. Swoszowska Patrycja

  26. Trzeciak Małgorzata

  27. Wójcik Karol

  28. Wójcikiewicz Patrycja

  29. Wszołek Jan

  30. Wszołek Joanna

  31. Zawisza Adam

E – profil językowy ( j. angielski – j. niemiecki)  wychowawca – mgr Halina Kucharska

  1. Bajorek Renata

  2. Borzęcka Patrycja

  3. Drożdż Monika

  4. Hałgas Paulina

  5. Jurusik Angelika

  6. Kmiecik Agnieszka

  7. Mikos Katarzyna

  8. Mosoń Dagmara

  9. Ryznarska Monika

  10. Setlik Monika

  11. Słota Dorota

  12. Smaś Kamil

  13. Szczerba Joanna

  14. Szpyrka Magdalena

  15. Świerzowska Izabela

  16. Trybek Anna

  17. Tubek Monika

  18. Wachowicz Paulina

  19. Wałęga Magdalena

Comments