2009

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2009 r.

A – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka- informatyka)  wychowawca - mgr Renata Lignar

  1. Bartuś Grzegorz

  2. Bąk Aneta

  3. Bochenek Mateusz

  4. Brudnik Piotr

  5. Czech Damian

  6. Gazda Łukasz

  7. Gębarowski Krzysztof

  8. Gryga Katarzyna

  9. Jędrzejowska Maria

  10. Kalisz Waldemar

  11. Kamiński Damian

  12. Kapecka Alina

  13. Kędzior Damian

  14. Kiełtyka Barbara

  15. Klocek Ewelina

  16. Kosiba Maciej

  17. Libront Anna

  18. Macior Edyta

  19. Nędza Maciej

  20. Piwowar Marzena

  21. Pleśniar Łukasz

  22. Pruchniewicz Rafał

  23. Sendecka Lidia

  24. Stępień Paulina

  25. Stróżyk Mateusz

  26. Szurkiewicz Tomasz

  27. Wojtasiewicz Anna

  28. Wójtowicz Barbara

B – profil biologiczno – chemiczny (biologia – chemia)  wychowawca – mgr Andrzej Topczyj

  1. Augustyn Natalia

  2. Batory Nina

  3. Bochenek Anna

  4. Dziedzic Kinga

  5. Faliszek Agnieszka

  6. Gucwa Paweł

  7. Guzik Beata

  8. Kamińska Kinga

  9. Karp Monika

  10. Kmiecik Michał

  11. Kuś Katarzyna

  12. Kwiatkowski Grzegorz

  13. Lenard Kinga

  14. Lignar Damian

  15. Mach Tomasz

  16. Mierzwa Ilona

  17. Mikos Tomasz

  18. Niziołek Joanna

  19. Pikus Dawid

  20. Pisarczyk Anna

  21. Przybyło Magdalena

  22. Pyzik Ilona

  23. Roman Dariusz

  24. Sowa Małgorzata

  25. Ryba Michał

  26. Tajak Gabriela

  27. Traczykiewicz Diana

  28. Tumidajewicz Konrad

  29. Wanat Anna

  30. Wójcik Joanna

C – profil humanistyczny (j. polski – historia)  wychowawca – mgr Adam Niziołek

  1. Abram Anna

  2. Bartuś Lubomir

  3. Bielamowicz Przemysław

  4. Buczek Karolina

  5. Czajka Agnieszka

  6. Czeluśniak Rafał

  7. Dziedzic Anna

  8. Furmanek Urszula

  9. Gazda Piotr

  10. Giża Joanna

  11. Goleń Anna

  12. Jerzak Katarzyna

  13. Krok Anna

  14. Lach Aneta

  15. Lenard Katarzyna

  16. Macoń Magdalena

  17. Marczyk Wojciech

  18. Matyja Monika

  19. Michalec Justyna

  20. Mleczak Marcin

  21. Niemiec Justyna

  22. Nowak Paulina

  23. Olbrych Aleksander

  24. Piotrowska Kamila

  25. Przybycień Joanna

  26. Rutana Magdalena

  27. Ryba Patrycja

  28. Tajak Adam

  29. Urzędowska Teresa

  30. Wszołek Jadwiga

  31. Zimowski Bartłomiej

D – profil informatyczny (informatyka – j. angielski)  wychowawca – Teresa Wszołek

  1. Czeluśniak Kamil

  2. Dykas Agnieszka

  3. Filar Sabina

  4. Goleń Natalia

  5. Jamro Dariusz

  6. Janiga Sylwia

  7. Koryga Radosław

  8. Kosiba Justyna

  9. Kozieł Aleksandra

  10. Kuczała Marcin

  11. Lewek Grzegorz

  12. Liszka Arkadiusz

  13. Łyszczarz Aleksandra

  14. Machowska Anna

  15. Majewska Aleksandra

  16. Matjas Mateusz

  17. Michalik Małgorzata

  18. Mysłakowska Kaja

  19. Pabis Magdalena

  20. Pierz Katarzyna

  21. Przepióra Natalia

  22. Przybyło Dawid

  23. Rak Joanna

  24. Rogowski Dawid

  25. Trzaskoś Dawid

  26. Uszko Michał

  27. Wójcikiewicz Damian

  28. Wysocka Joanna

  29. Zawisza Elżbieta

 E – profil językowy (j. niemiecki – geografia)  wychowawca – mgr Ewa Knybel

  1. Czech Malwina

  2. Czeluśniak Patrycja

  3. Duran Konstancja

  4. Duran Magdalena

  5. Dynda Barbara

  6. Filipak Anna

  7. Górska Joanna

  8. Kalisz Katarzyna

  9. Kleszyk Wioleta

  10. Korzeń Paulina

  11. Kosiba Anna

  12. Kus Kinga

  13. Markowicz Jolanta

  14. Michalec Katarzyna

  15. Mikos Ewelina

  16. Mikrut Marta

  17. Olbrych Malwina

  18. Pieprzyk Ewa

  19. Prorok Joanna

  20. Strzeszyńska Sylwia

  21. Tełyczka Justyna

  22. Troszczyńska Marta

  23. Wąsacz Katarzyna

  24. Woźniak Daria

  25. Wójcik Monika


Comments