2008

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2008 r.

A – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka- informatyka)  wychowawca - mgr Anna Szurek

  1. Ćwiklik Agnieszka

  2. Fior Katarzyna

  3. Gorzkowicz Łukasz

  4. Gubernat Natalia

  5. Gurbisz Klaudia

  6. Jędrzejowska Anna

  7. Jędrzejowski Stanisław

  8. Juruś Marcin

  9. Karaś Wojciech

  10. Kosiba Agnieszka

  11. Kwiatkowski Marcin

  12. Lignar Paweł

  13. Lignar Piotr

  14. Lipa Alicja

  15. Ławrowska Natalia

  16. Malik Mateusz

  17. Maniak Marcin

  18. Markowicz Łukasz

  19. Mikołajczyk Elwira

  20. Morga Paweł

  21. Pawłowska Dorota

  22. Pięta Mirosław

  23. Podolski Marcin

  24. Przybyłowicz Joanna

  25. Pyzik Marta

  26. Rąpała Agnieszka

  27. Róż Joanna

  28. Rutana Tomasz

  29. Ryba Celina

  30. Serafin Grzegorz

  31. Stępkowicz Anna

  32. Wachowicz Sabina

  33. Wojtas Kamil

  34. Wróbel Ewelina

  35. Wszołek Dawid

B – profil biologiczno – chemiczny ( biologia - chemia)  wychowawca – mgr Agnieszka Zięba – Lipczyńska

  1. Augustowska Weronika

  2. Brudzisz Anna

  3. Brudzisz Katarzyna

  4. Fejklowicz Małgorzata

  5. Gogola Anna

  6. Grzesiak Marta

  7. Irska Izabela

  8. Jurczak Michał

  9. Konsur Karolina

  10. Kordek Karolina

  11. Kozieł Arkadiusz

  12. Kozieł Katarzyna

  13. Kozik Lucyna

  14. Król Ewa

  15. Leśniak Anna

  16. Lipa Dorota

  17. Lipa Wojciech

  18. Majewski Karol

  19. Nabożny Mateusz

  20. Piątek Przemysław

  21. Pieprzyk Natalia

  22. Piotrowska Agata

  23. Ryba Urszula

  24. Sroka Agnieszka

  25. Szufnara Gabriela

  26. Szurkiewicz Beata

  27. Tumidajewicz Katarzyna

  28. Tybor Magdalena

  29. Wojnar Katarzyna

  30. Wojnarek Aleksandra

  31. Zięba Anna

C – profil językowy ( j. angielski - j. niemiecki)  wychowawca – mgr Dorota Malik

  1. Depczyński Marcin

  2. Filus Ewa

  3. Hübner Ewa

  4. Kalisz Małgorzata

  5. Lewiński Adrian

  6. Łątka Arkadiusz

  7. Marecka Joanna

  8. Mikrut Kinga

  9. Mruk Magdalena

  10. Nowak Marta

  11. Orlewska Katarzyna

  12. Piecuch Aneta

  13. Piwowar Edyta

  14. Podsadowska Adriana

  15. Rutka Barbara

  16. Rybczyk Adam

  17. Sowa Sylwia

  18. Styrkowicz Joanna

  19. Szary Anna

  20. Szczerba Mariola

  21. Szura Ewa

  22. Tajak Marcin

  23. Wanat Marta

  24. Wojtas Marta

  25. Zabawa Dagmara

  26. Zając Ewelina

  27. Zawisza Monika

D – profil informatyczny (informatyka - j. angielski) wychowawca - mgr Monika Kowalska -Orlewska

  1. Acela Ewa

  2. Augustyn Kamil

  3. Bajorek Beata

  4. Bochenek Kamil

  5. Czech Szymon

  6. Dyląg Kornel

  7. Firlit Agnieszka

  8. Gabryel Justyna

  9. Gawlak Daniel

  10. Gębarowski Łukasz

  11. Godfryd Mateusz

  12. Gubernat Paulina

  13. Jarek Angelika

  14. Kędzior Tomasz

  15. Klesyk Grzegorz

  16. Kołek Ewelina

  17. Liana Magdalena

  18. Mikrut Mateusz

  19. Misiewicz Miłosz

  20. Podkalicka Katarzyna

  21. Sulicz Marcin

  22. Wiktorek Iwona

  23. Wolszczak Jacek

  24. Wójcikiewicz Przemysław

  25. Wysocki Konrad

  26. Zając Jarogniew

  27. Zawisza Mariusz

Comments