2007

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2007 r.

A – profil matematyczno-informatyczny (matematyka- informatyka- j. angielski)
  wychowawca – mgr Małgorzata Błażewicz

  1. Albrechtowicz Maciej

  2. Augustyn Maria

  3. Cieśla Karolina

  4. Czochara Damian

  5. Dąbrowska Anna

  6. Firszt Stanisław

  7. Gazda Michał

  8. Gębarowska Monika

  9. Kamiński Łukasz

  10. Karp Kamil

  11. Kiełtyka Justyna

  12. Klesyk Agnieszka

  13. Knapik Dominik

  14. Kosiba Barbara

  15. Kozieł Paweł

  16. Krok Rafał

  17. Kwiatkowski Seweryn

  18. Lenard Magdalena

  19. Mach Joachim

  20. Mikołajczyk Katarzyna

  21. Oszajca Justyna

  22. Pleśniar Angelika

  23. Prus Ewa

  24. Rąpała Katarzyna

  25. Rutkowski Tomasz

  26. Stolarczyk Mariola

  27. Szynal Piotr

  28. Wędrychowicz Mariola

  29. Woźniak Anita

  30. Wróbel Joachim

  31. Wróbel Szczepan

  32. Wszołek Adriana

  33. Wszołek Karolina

  34. Żabiński Marek

B- profil biologiczno-chemiczny (biologia –chemia -geografia) wychowawca - mgr Piotr Matys

  1. Bartuś Anna

  2. Bochnia Paulina

  3. Bogdan Katarzyna

  4. Cebula Barbara

  5. Czajka Magdalena

  6. Dąbrowska Natasza

  7. Fejklowicz Anna

  8. Guzik Joanna

  9. Hapon Iwona

  10. Juruś Patrycja

  11. Klęba Paweł

  12. Krok Wioletta

  13. Malinowska Aleksandra

  14. Małopolska Paulina

  15. Mazur Magdalena

  16. Michalec Ewa

  17. Nowak Justyna

  18. Pacholarz Marlena

  19. Pacyna Małgorzata

  20. Papciak Joanna

  21. Pilch Damian

  22. Pilch Justyna

  23. Przyczynek Agnieszka

  24. Pyzik Klaudia

  25. Rutana Joanna

  26. Rzeszutek Mateusz

  27. Sendecki Artur

  28. Serwońska Dagmara

  29. Synowiec Anna

  30. Szostak Magdalena

  31. Trybek Małgorzata

  32. Urzędowska Joanna

  33. Wojtas Agnieszka

  34. Wójtowicz Grzegorz

  35. Wróbel Magdalena

C- profil humanistyczny (j. polski- j. angielski- historia- j. łaciński i kultura antyczna)  wychowawca - mgr Robert Mleczko

  1. Apola Sylwia

  2. Basista Anna

  3. Bielewicz Anna

  4. Biernacki Sławomir

  5. Bonar Justyna

  6. Bugno Katarzyna

  7. Chlost Katarzyna

  8. Dranka Justyna

  9. Rajchel Kamila

  10. Faber Paulina

  11. Gajewska Katarzyna

  12. Gąsior Ewelina

  13. Godniak Małgorzata

  14. Gorzkowicz Ilona

  15. Gurbisz Żaneta

  16. Habaj Brygida

  17. Jarkiewicz Marcin

  18. Karaś Marta

  19. Latasiewicz Katarzyna

  20. Malarczyk Sylwia

  21. Markowicz Beata

  22. Matuszyk Barbara

  23. Mierzwa Paweł

  24. Niezgoda Jaśmina

  25. Poręba Kamil

  26. Radwan Patrycja

  27. Ryznar Sylwia

  28. Sroka Katarzyna

  29. Stępień Paweł

  30. Stós Katarzyna

  31. Szymczyk Dorota

  32. Ślawska Katarzyna

  33. Tenerowicz Jarosław

  34. Wierzgacz Katarzyna

  35. Zając Magdalena

II Liceum Profilowane   Profil ekonomiczno-administracyjny  wychowawca - mgr Monika Kowalska -Orlewska

  1. Bartnicka Lidia

  2. Bielamowicz Robert

  3. Chmiel Anna

  4. Czech Anna

  5. Dyda Miłosz

  6. Dynda Anna

  7. Firlit Krzysztof

  8. Firszt Wiktor

  9. Gogola Katarzyna

  10. Karp Michał

  11. Karpińska Anna

  12. Krygowska Justyna

  13. Liana Magdalena

  14. Łyszczarz Maciej

  15. Michalec Urszula

  16. Mosoń Grzegorz

  17. Pagacz Mariusz

  18. Ptak Grzegorz

  19. Pyrcioch Sławomir

  20. Róż Iwona

  21. Soczek Aneta

  22. Świerz Karol

  23. Trzeciak Grzegorz

  24. Urzędowska Ewelina

  25. Wilczkiewicz Karolina

  26. Wójcikiewicz Mateusz

  27. Wresiło Wioletta

Comments