2006

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

Absolwenci 2006 r.

A - profil matematyczno-informatyczny (matematyka -informatyka – j. angielski) wychowawca – mgr Aleksandra Kawa

1. Augustowska Anna
2. Barzyk Anna
3. Bąk Edyta
4. Bonar Jacek
5. Gąsior Paweł
6. Hudzik Paweł
7. Jantas Adrian
8. Jarkiewicz Mateusz
9. Jonatowski Karol
10. Kloc Mateusz
11. Kosiński Piotr
12. Kurasz Joanna
13. Kus Justyna
14. Małopolska Justyna
15. Maniak Adrian
16. Martyka Paweł
17. Mikos Krzysztof
18. Mikrut Marcin
19. Piejko Kajetan
20. Probulski Andrzej
21. Rajchel Grzegorz
22. Roman Kinga
23. Ryczek Tomasz
24. Samsonowicz Jakub
25. Sroka Adam
26. Tomasik Piotr
27. Wędrychowicz Przemysław
28. Więcek Joanna
29. Wójtowicz Walter

B – profil biologiczno-chemiczny (biologia- chemia -geografia) wychowawca - mgr Krzysztof Hajduk

1. Bartuś Małgorzata
2. Bartuś Tycjan
3. Burekowski Konrad
4. Czech Bernadetta
5. Drewniak Justyna
6. Gazda Łukasz
7. Gąsienica Urszula
8. Godfryd Łukasz
9. Kordek Magdalena
10. Kosiba Edyta
11. Kosiek Katarzyna
12. Kosiek Małgorzata
13. Limanowski Sylwester
14. Machowski Krzysztof
15. Olbrych Monika
16. Olszanecka Anna
17. Pacana Eryk
18. Pater Patrycja
19. Pilch Joanna
20. Pilch Monika
21. Pyzik Monika
22. Słota Ewa
23. Słota Katarzyna
24. Soczek Ewelina
25. Solarz Michał
26. Szynal Tomasz
27. Tarnowski Mikołaj
28. Urzędowska Agnieszka
29. Wójcikiewicz Łukasz
30. Zawadowicz Dawid

C – profil humanistyczny (j. polski - j. angielski- historia- j. łaciński i kultura antyczna) wychowawca – mgr Jolanta Szymczyk

1. Augustowski Grzegorz
2. Bochenek Karolina Jadwiga
3. Bochenek Karolina Kamila
4. Bochnia Ewa
5. Czocher Marta
6. Gołębiowska Ewelina
7. Guzik Monika
8. Jagielska Magdalena
9. Jakubowska Aneta
10. Jarek Edyta
11. Karp Angelika
12. Karp Maria
13. Kurowska Agnieszka
14. Macior Marzena
15. Markowicz Piotr
16. Marszał Magdalena
17. Mazur Magdalena
18. Nowak Bartłomiej
19. Olbrych Justyna
20. Przybycień Jakub
21. Róż Agnieszka
22. Rutana Monika
23. Stempkowicz Wojciech
24. Szara Ewelina
25. Szufnara Anna
26. Świerz Anna
27. Tajak Marta
28. Tumidajska Weronika
29. Zabawa Karolina

D – profil matematyczno – informatyczny ( matematyka - informatyka - j. angielski) wychowawca – mgr Halina Kucharska

1. Bąk Michał
2. Bąk Wojciech
3. Bęben Sylwia
4. Bochenek Dawid
5. Chrostowska Elżbieta
6. Czyżykiewicz Patrycja
7. Dranka Żaneta
8. Dudek Mateusz
9. Dutka Beata
10. Dyl Karolina
11. Gębarowski Wojciech
12. Kazanowska Ewa
13. Kiełtyka Paweł
14. Klęba Artur
15. Kosiba Mateusz
16. Kozioł Michał
17. Niemiec Bartłomiej
18. Olbrych Bartłomiej
19. Papciak Karolina
20. Pijanowski Marcin
21. Przybyłowska Gabriela
22. Róż Paweł
23. Ryba Anna
24. Rzepka Grzegorz
25. Więcek Joachim
26. Wójtowicz Michał
27. Wróżek Michał
28. Wszołek Katarzyna
29. Zięba Agnieszka

II Liceum Profilowane Profil ekonomiczno-administracyjny wychowawca - mgr Teresa Wszołek

1. Barzyk Elwira
2. Dzika Magdalena
3. Gazda Dorota
4. Gogola Lidia
5. Gwóźdź Bartłomiej
6. Honek Urszula
7. Kędzior Jan
8. Kleszyk Barbara
9. Lach Łukasz
10. Lenard Mariusz
11. Liana Urszula
12. Mikrut Iwona
13. Mitka Piotr
14. Niziołek Wojciech
15. Pierz Lidia
16. Prus Paulina
17. Rąpała Paweł
18. Serafin Natalia
19. Sopala Agnieszka
20. Tajak Katarzyna
21. Tumidajewicz Weronika
22. Urzędowski Marcin
23. Urzędowski Mateusz
24. Wedrychowicz Maciej
25. Wiktorek Aneta
26. Wolszczak Sławomir
27. Wójcikiewicz Artur
28. Zając Paweł

Comments